Forum Społeczności Mleczarskiej 2024

Partner platynowy

CREDIT AGRICOLE

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Jesteśmy bankiem uniwersalnym, jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działamy w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze Consumer Finance.

„Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” – to nasz sens istnienia (raison d’etre), nasze motto. Oznacza ono, że znajdujesz się w centrum naszej uwagi: uważnie Cię słuchamy i dostarczamy takich rozwiązań, jakich potrzebujesz.

Jesteśmy częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 46 krajach na świecie i obsługuje ponad 53 miliony klientów.

Relacje z klientami korporacyjnymi w Polsce budujemy od ponad 30 lat. Dużym przedsiębiorstwom lokalnym i międzynarodowym, a także instytucjom finansowym, oferujemy doświadczenie i wiedzę z obszaru finansowania handlu, transakcji na rynku finansowym, finansowania strukturyzowanego czy kredytowania. Proponujemy również unikalne na polskim rynku usługi bankowości osobistej dla przedsiębiorców i ich rodzin.

Obsługujemy firmy z branż takich jak rolnictwo i produkcja żywności, telekomunikacja i media, produkcja i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, meble i obróbka drewna, opieka zdrowotna i farmaceutyki, nieruchomości, motoryzacja, produkcja przemysłowa i wiele innych. W rozwoju relacji i budowaniu oferty dla segmentu rolnego i rolno-spożywczego korzystamy z doświadczeń francuskich Banków Regionalnych Crédit Agricole.

Crédit Agricole chce być bankiem referencyjnym dla rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego we Francji, a także wiodącym podmiotem działającym na rzecz bezpieczeństwa żywnościowego w Europie poprzez obsługę wszystkich uczestników łańcucha wartości: produkcji, handlu, przetwórstwa i detalu. W odpowiedzi na współczesne wyzwania Grupa realizuje strategiczne działania odpowiedzialnej bankowości i rozwija innowacyjne instrumenty finansowe, m.in. mechanizmy finansowania powiązane z celami zrównoważonego rozwoju (ESG).

Informacje

Partner Platynowy

Kontakt do organizatora

Anna Łapińska

Project Manager

+48 663 722 570
biuro@forum-mleczarskie.org