Forum Społeczności Mleczarskiej 2024

Partner platynowy

SIG

SIG jest wiodącym globalnym dostawcą systemów i rozwiązań w zakresie linii produkcyjnych oraz kartonowych opakowań aseptycznych, dla takich kategorii produktowych jak mleko, soki, napoje, woda czy też napoje roślinne.

SIG jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych opakowań kartonowych, z bardzo niskim śladem węglowym w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów na bazie roślin, eliminacji surowców nieodnawialnych, takich jak np. aluminium. Firma rozwinęła również już zakrętki przytwierdzone do opakowania, zgodne z dyrektywą unijną SUP.

Nasza unikalna technologia i wyjątkowe możliwości innowacyjne pozwalają oferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania dla zróżnicowanych produktów, inteligentnych fabryk i e-opakowań, a wszystko to w celu zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb Konsumentów.
Firma SIG z siedzibą w Neuhausen w Szwajcarii, została założona w 1853 r. Umiejętności i doświadczenie ponad 6000 naszych pracowników na całym świecie pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych Klientów w ponad 70 krajach. W 2021 roku SIG wyprodukowało 41 miliardów opakowań kartonowych i wygenerowało ponad 2 miliarda euro przychodów. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.sig.biz.

Informacje

Partner Platynowy

Kontakt do organizatora

Anna Łapińska

Project Manager

+48 663 722 570
biuro@forum-mleczarskie.org